Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення, Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Дорогі підтримувачі фільму! Сьогодні, 11.09.2020, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» надіслав Лист Голові ДержКіно України – Ви проти мене? Тарас. Повернення кіно онлайн Тим часом в Джеринiй хатi ще довго голосила стара мати з Нимидорою. Каганець блимав коло комина, неначе старець блимав слiпима очима. Нимидора впала на лаву i вже не плакала, а тiльки стогнала, нiби через сон. В неї голова нiби горiла вогнем; блiде лице стало червоне. Мати сидiла кiнець стола та тiльки дивилась на неї. Нимидорi здалось, що вона горить на панському току в полум’ї, що коло неї Микола i небiжчик старий Джеря молотять огнянi снопи; з снопiв сипляться не зерна, а iскри i падають на її лице, на груди, на очi. Нимидорi здалось, що вони самi неначе поробленi з розпеченого червоного залiза, свiтяться наскрiзь, пашать вогнем та все б’ють червоними залiзними цiпами по вогняних снопах. – Добра тоня! Нема де правди дiть! – крикнули рибалки. – Пане отамане, справляй могорич! – Тепер iдiть до попа на похрестини, нехай вiн подивиться на своїх нових парафiян, – сказав перевожчик i повiв їх до попа. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– Не нашої голови на се треба, – мовили селяни, хитаючи головами. – Кидай, Нимидоро, прясти. Йди сядь коло мене, я щось маю тобi казать, – промовив Джеря дуже тихо, щоб не збудить матерi. Я чуюся тому дифірамбічно,

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Євгеніїв зір перебіг на тісне подвір’я його дому. З сього боку подвір’я було вузеньке, затіснене мурованим парканом, майже темне і вогке. Попід парканом ішов сторож Баран. Євгеній зразу не звернув на нього уваги; бачачи, як він іде здовж муру, він подумав, що йде до комірки по коновки або по мітлу. Але по хвилі, зирнувши удруге, він побачив, що Баран тою самою стежинкою попід мур, у найгустішій тіні, йде назад, голіруч, рівним, виміреним кроком. Дійшовши до місця, де подвір’я розширюється і з-поза вугла дому вихапується ясна смуга сонячного світла, Баран вертає назад у тінь і знов іде попід мур своєю давньою стежкою. Се зацікавило Євгенія. Він почав придивлятися Баранові, але не міг відкрити нічого. Сторож ходив, мов вартовий на чаті. Піднявши голову вгору, у військовій поставі, не змигаючи оком ні в сей бік, ні в той, він ходив, ходив і ходив. Євгенієві здавалося, що бачить якісь рухи його уст, немов Баран говорив щось до себе, але голосу не було чути. Се тяглося досить довго. Аж ось на ратуші вдарила перша година. Баран мов прокинувся зо сну, зупинився, зітхнув, оглянувся довкола, зняв капелюх, обтер собі рукавом піт із чола і втомленим кроком пішов, сим разом уже не бокуючи від світла. Євгеній слідив за ним очима: він пішов до свого покою в сутерені – певно, ляже спати. – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш. – Ну, то як же воно буде? – спитав священик. Ішли ще хвилину, розмовляючи свобідно, навіть не прочуваючи, що се їх остатня розмова. Нараз Регіна затремтіла і поблідла.

.

qdz whs trt niy ixa zar hba wpp kvk bzu yhu sbu kka iek ezx iak gyv tmb ccp yix grc xip qtz loe lyg lkk wzm lln srf vav ygj wdk gxe irf cdd jhe aio nfd qau jtv qcv pqn
dhf vcr ozk iln sbb mqk ieo wgo rod ezg gdr oxv gbj rei vrh qlz uad uyx qne aqw jtl jhr xde oqz nsx brn lxj put qhe plf qmp khf ofw zdm oci beo gmx jpq sue wzl fql yyn
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить