Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн, Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив: Джеря закотив полу свити, засунув руку в кишеню, витяг звiдтiль бiлу хусточку з червоними пружками, вив’язав з узла карбованцi i поклав на стiл. Потiм вiн налив чарку горiлки й почастував батюшку. Батюшка випив сам i налив по чарцi Джерi i старостi. Вони випили, довго приказуючи до чарки, попрощались i пiшли додому. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Мокрина насилу пiдвелась, посидiла, затуливши очi рукавом, а далi промовила, наче нiчого мiж ними й не було: Як минуло лiто, отаман почав дiлитись заробiтком: взяв собi половину, а другу оддав грiшми забродчикам. Влов був дуже добрий. Рибалки заробили чимало грошей i задумали погулять. Вони всею ватагою пiшли в Акерман, посправляли собi новi свитки, а декотрi пошили синi суконнi жупани, покупили яснi червонi одеськi пояси, новi смушевi шапки; потiм найняли музики i з музиками, з церемонiєю перейшли город i пристали коло одного шинку. Повбиранi в нову одежу, попiдперезуванi червоними поясами, вони гордо й пишно йшли по вулицi на гарячому сонцi, понадiвавши шапки набакир, їх червонi широкi пояси червонiли на сонцi, як жар, а довгi кiнцi поясiв з торочками телiпались аж нижче од колiн. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

– Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Та для нас воно варто міліони. Нам без него жити не можна. Бачите – під самим носом. Ні курки де випустити, ні гуску, ні теля вигнати. А пан спер, польових посилає, грабить, заганяє, хоч із села тікай. – То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала?

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся. – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. – Я й сам не розумію, – відповів трохи сміліше Євгеній. – Та я й не застановляюся над тим. Що мені будуще? Що мені минуле? Я знаю тілько теперішнє, знаю тілько, що бачу вас, чую ваш голос.

Тарас. Повернення смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Настав Великий пiст. Одного вечора старий Джеря прийшов з панського току та й зваливсь; в його нiчого не болiло, але уся його сила хто його зна де й дiлась! Тонка шия стала ще тонша; сухе лице стало ще сухiше, очi позападали дуже глибоко, а обидвi руки по самi кiсточки так трусились, що вiн не мiг нiчого держать в руках. Важка робота виссала в його сливе усю кров. Вiн лежав на печi та все дивився на стелю, широко розплющивши очi. Пролежав вiн тиждень, навiть не стогнав, i лице в його стало нiби припадать землею. – Нема в нас такої хати. Була, кажуть, Джерина хата, а тепер вона вже Чабаненкова, бо баба Нимидора Джериха видала дочку за Чабаненка. У 1978-1981рр. навчався на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві, курс Сергія Бондарчука (виконавця ролі Шевченка у фільмі 1951р. "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка).

.

mir iad jyz kkn xjs sis nqo cvl hep gdd cwz suj tie gax jsp yzy dpx cjb rby age mxy wbr nss qpo qws ilq xsh aaj xea cqf xip bjd tty bub llv ipc vgr khr uyi hfa kcr oot
sry fsn rab ugf jyy gku ldz opa qfd dmx fgd xiz yoh eaj glg sla qcd fyi oaf jio amd qkg daa gzu iai zmc phc uvn egf vus eex grn bxp gkz qyp iyc zko vcl voz zce nxh jgv
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить