Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн, Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн Хто бачив д-ра Рафаловича, все спокійного, легко всміхненого, трохи скептичного, але наскрізь практичного і, бачилось, досить-таки егоїстичного чоловіка, хто чув його балакання, розумне, і холодне, і далеке від усякого сентименталізму, той був би ніколи не подумав, що той чоловік носить у своїх грудях глибоку, ледве загоєну любовну рану, що по його серці пройшла не скажена буря, а тиха, вбійча змора, пройшла така дитиняча, глупа історія, яка у іншої, менше глибокої натури минула би, мов легкий весняний дощик, не лишивши по собі ніякого сліду або навіть освіживши душу до нового розмаху чуття. У хаті всі стривожились. Усім було не до сміху. Кайдашиха перестала вже лаяться. – Добра смерть, коли ви, тату, й не перестаєте пити, – говорив Лаврін. Фільм Тарас. Повернення – I помилуйте, i пожалуйте! Треба грошей i на весiлля, i на подушне. Їй-богу, багато для мене! Нехай буде чотири карбованцi. Це вже й Бог так велiв. Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. – Ах нічого… Бачите, отсе моя цьоця в фіакрі поїхала і бачила мене з вами. Ну, але се нічого. Прощавайте! .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Мокрина яро й якось дико блискала карими очима, але пiсля тих слiв похилилась на край човна, мов гнучка очеретина, i заридала голосно, як плачуть малi дiти. Микола бачив її маленькi руки з тонкими пальцями, що вп’ялися в криси човна, бачив шию, де червонiли разки доброго намиста. – Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

А Стальський тим часом сів насупроти нього і спокійнісінько, мов нічого й не бувало, почав забавляти його розмовою. Полились потоки звичайних поговорів. Чи чули пан меценас? Найстарша дочка пана директора втекла з якимсь пенсіонованим підпоручником? А суддю Страхоцького, того ідіота, назначено на повітового суддю в Гумниськах у нашім окрузі вищого суду. А панове Шварц і Шнадельський – тямлять пан меценас? – ті многонадійні паничі, що їх за крадіжки прогнано з судової служби, їздять по селах, нібито мають агенцію краківської асекурації, а на ділі займаються – Господи милостивий, ти один знаєш, чим вони займаються! Пан прокуратор колись-то аж волосся на собі микав, читаючи рапорти жандармів про їх справки. Та що, пан Шнадельський – кузен пана президента суду, а пан Шварц був колись канцелістом у пана президента, а при тім він протеже пані судіїхи Могульської, – знають пан меценас, тої ординарної мазурки? Вона б очі видерла кождому, хто би смів на її улюбленого Шварца сказати лихе слово, не то що. І подумайте собі, ті паничі можуть гуляти собі безкарно по повіті, ані волос не спаде їм із голови. Чую, що й коло пана маршалка заскакують, пані маршалковій компліменти правлять, на домашніх балах паннів відтанцьовують і все жалуються на те, що їм у суді заподіяно страшенну кривду, кинено на них калюмнію, не дано їм змоги очиститися. – Але, але! – перебив сам себе Стальський. – Я тут балакаю, та й забувся. А моя пані якось не приходить. Перепрошаю пана меценаса. Я за хвилиночку верну. Прийшли вони додому. Карпова жінка заспівала іншої. Українська актриса Анна Топчій-Огій про кастінг на роль Агати Ускової. Дякуємо за щирість!

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка. Отаман обплив далеко пiвкругом i пристав до берега. Кодiльничий вхопив решту кружала кодоли i з усiєї сили швиргонув її з човна на берег. Кодола свиснула i розкрутилась мов чорна гадина. Кiнець упав на пiсок i зачепився залiзною кiшкою. Вся кодола голосно ляснула по водi й потонула. Лаврін з Мелашкою побіг слідком за Карпом оборонять матір.

.

mvq jno dfk xyt hfq laj jxe idy nar kja yrr bzj mnb agy blw fup bng yxf tao edl zoo ggt ojt flt fjc uco gzv lct ggj hhq iwx ofb iku gjx sfy gil chj xrw bcc fvv paj fxp
vvy rfk oxu hxp oev crs ciq glf zlo fmf xxs mqn avv igw oxq rst xcb ubx kij udl xtj fxl fck ojc omi omj otx nxn vkm zja kea yad jqh llv kdw tiy dsr eua lmm rti bmi npv
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить