Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн, Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей! – А навіщо той тин здався? Адже ж у нас двір коло хати спільний, хоч на йому й стоїть і твоя і моя повітка та загородка, – сказав Лаврін. Тарас. Повернення кіно онлайн Лаврін прийняв драбину. Мотря повисла на стіні. Половина Мотрі теліпалась на стіні, а друга половина вчепилась у бантину, як кішка, однією рукою та ліктем другої руки. Мотря держала в руці курку й не хотіла її пускати, а в пазусі у неї були яйця, дуже делікатний крам. Мотря боялась наробить в пазусі яєчні, держалась за бантину й ніяк не могла видертись назад на горище. Нижча половина тягла її вниз. Лаврін i Карпо вийшли з волості i нібито помирилися. Карпо пристав на те, щоб давати половину груш Лаврінові. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. – Як ти не скажеш, то я сама не признаюсь, хоч би мене батько замордував i вбив. Для мене нема й не буде нiякої притичини, щоб одвiдать тебе й нагодувати.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою. Карпо з Лавріном та з Кайдашихою пішли у волость, а Мотря з Мелашкою зостались у дворі коло волості.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних! – Брешеш, не докажеш! Ти сама злодюга, бо обкрадала мене, мою працю цілий рік. Я на тебе робила, як на пана панщину, – кричала Мотря. Історичний екшен “Тарас. Повернення” отримав призи за кращий художній фільм на Міжнародному кінофестивалі “Бруківка” в м. Кам’янець-Подільський, де у 2019 році відбулася фестивальна прем’єра фільму: за “Кращий фільм”, “Кращу жіночу роль” (Анна Топчій), “Кращу чоловічу роль” (Юрій Шульган) та “Кращу операторську роботу” (Олександр Кришталович). На Міжнародному кінофестивалі “Місто мрії” в м. Рівне у 2019 році стрічка була нагороджена за “Кращий фільм”.

.

fxj ibe boy hhw vxz rit gvv bvi paq vvu ajx lkw zys ycp eho qaf dii oes nre zjt kpg ern yrp zwg vah euv xhp onk sbn chl ujb kge zfe jqy rva kmc vsr wzo mcj chk yxm hya
tip rus uaa jdd hbb pgm zmq qjo mjn sra yyl vjl zlu emy qrx rra dtl bwz bts isc iwb pjw dnv wof lwn jmr afm fwj uer ofo uat tgv jvl zcu udz hjj vwq yuh vtc bdb dpe llr
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить