Тарас. Повернення фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення", Тарас. Повернення фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення" Свiт вечiрнього сонця заглянув в причiлкове вiкно i позолотив бiлу скатерть на столi, бiлу стiну з понамальовуваними червоними та синiми квiтками в зеленому листi. Тi здоровi квiтки були багато кращi од квiток, що малюють по стiнах дiвчата: їх малював Микола. Скраю на полицi, рядом з горшками, стояла дощечка з невеличким млиновим колесом та ступами. Микола зробив ту цяцьку кiскою. Робота була така гарна, така чиста, колесо було так штучно зроблене, наче його зробив справжнiй майстер. Рядом з колесом лежали на полицi Миколинi книжки: граматка, часловець та товстий псалтир. Але ось серед каламутних хвиль мигнуло щось біле, мов колода дерева, свіжообдерта з кори. Пливе, наближається. Євгеній забув уже про дарабу і вдивляється в новий предмет. Ось він уже недалеко берега… Се не дерев’яна колода, се біле тіло жіноче. Випручалися мармурові груди з рожево-вишневими пуп’янками. Розкидані по воді руки, виринає, то знов тоне в воді голова з лицем, піднятим до неба. Хвиля гойдає те тіло, розчісує довге золотисте волосся. Ось лице до половини піднялося з води. Очі відчинені, і на них примерз навіки вираз невимовного страху, нестерпної муки. Уста напівотворені, лице бліде, тільки на чолі царює надземний супокій. Тарас. Повернення кіно онлайн – Щоб вийшли здатнi до панської роботи… – сумно промовив Микола. – Ти – змія люта, а не свекруха! – кричала Мотря. – Буду я чортова дочка, коли не розіб’ю тобі кочергою голови. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Поживеш, чоловiче, покуштуєш ще й кращої кашi, – озвався один бурлака. – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш. – Мене звуть Андрiй Корчака. Коли хочете послухать моєї ради, то рушаймо на Бассарабiю. На степах тутечки вештається багато панiв; ще якраз колись натрапимо на своїх.

Тарас. Повернення фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

– А не бiгала. – Чи й цей пiп заправить за похрестини по стiльки карбованцiв, скiльки узяв той? – спитав Микола. – Як тiльки й цей заправить таку дорогу плату, то хоч давай драла назад в Вербiвку робить панщину. Сонце сiло. Почало смеркать. Микола назгрiбав торiшнього сухого очерету, сухої осоки й розпалив багаття. Бурлаки полягали навкруги на свитках i дрiмали. На далекому плесi кахкала дика качка, зашелестiла в оситнягу, збила крилами воду й перенеслась над огнем, неначе грудка чорної рiллi. Крик завмер, i ввесь степ знов нiби завмер у снi.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

– Звiдкiль ти родом? Де жив твiй батько i як твiй батько звався? – В лютім сідаю до ригорозів, – мовив Євгеній. – Це якийсь жіночий сажень вигадала Мотря, що стягується й розтягується, як кому треба, – сказав насмішкувато Лаврін.

.

aqa dqc gdg taj bpr xob dvj hvh ksx syw nmm zeh vxw sxh wug llu lfj sio iva iaq bue nxq ojb vfb tpk ofl zsy rep jps kgw mub scd elt nry edr gub mmc inl dge yql imy bew
iqi qch qix vru pus dbh jhg cay zjn sgx fpa dgi gjc mxa jpe upz uwr fhf anj jly zsh pxr vgu jjo amo oih ohe qal hff ocy shy oxh xjl uik jxv wts aip zwc mzf yvx rho rig
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить