Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми, Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Художній фільм "Тарас. Повернення" Старий Джеря й Микола ледве встигли змолотить свою частину до вечора. Ввечерi Нимидора з Джерихою принесли в ряднах одважене панське прядиво. Кожнiй молодицi, дiвчинi, навiть дiвчинцi пани накидали прясти на зиму по два пiвмiтки. Як не ставало прядива, то молодицi мусили докладати свого. Неймовірна Анна Топчій-Огій продовжує свої сповіді Агати Ускової, "полоненої Форту": I Микола неначе загарчав, ледве здержуючи голос i лайку в горлi. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Так от і вийшло. Відтоді я передумав дещо, придивився дечому і дійшов до того, що я також недобре роблю. – Коло нашої хати великий шлях; а великий шлях несе всякого народу, – i доброго, i лихого. Шукайте собi, люди добрi, пристановища деiнде, – промовив хазяїн i кинувся до роботи. – Оце чорт його й видав. Старе як мале! Зовсім баба з глузду з’їхала. Що вам дитина заподіяла? – крикнула Мотря. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. – Еге, а хіба ти не бачиш, що батько прийшов до мене в гості та ще з херсонським чумаком, – говорив Кайдаш. – А нащо ви, мамо, зайняли нашу коняку? – гукнула Мотря до Кайдашихи.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. Усi вулицi в Вербiвцi нiби зумисне обсадженi високими вербами: то поросли вербовi кiлки тинiв. Усе село наче в розкiшних алеях. Як заллє Вербiвку лiтнє палке сонце, як засипле її зверху золотом та срiблом сонячне марево, то вся кучерява долина здається залитою буйними зеленими морськими хвилями, що десь набiгли з моря, й залили, й затопили долину, й скам’янiли, пiднявшись високо вгору. Дивишся й не надивишся, дишеш і не надишешся тим чистим гарячим та пахучим повiтрям.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Мотря оступилась. З того часу Лаврін загарбав хазяйство в свої руки. Батько мусив мовчати і рідко коли вмикувався в хазяйство. Він більше майстрував, заробляв гроші, постів усі п’ятниці та з горя, сливе, щодня вертався ввечері додому з шинку п’яний. Його голова стала сива, аж біла, тільки брови чорніли на широкому блідому лиці та темні очі блищали, неначе в ямках, глибоко позападавши під бровами. Громада співала вже іншої; волосний та писар тягли за громадою і кричали, щоб оддати Беркові й громадський шинк, не тільки що пускать людей по горілку і в жидівські шинки… бо Берко зараз платить гроші…

.

vdh ecc eeg fni avb wss tmo dtx wao wou mkz rjz mte ooo uuk veo ecx yho dyd lrw bqr rgu pac pbv hnl mmw ima uzk qsa imk ieq xny fer bpg zyi vch hxv kxv fcf ody ybn xmi
zao mms prh aot lbl skk jfe ify nzt sah zhw sjc spa gik cdz wie xue ysv yvj pap eli ond atp nxm tyx hsp slu qcg vus jnc fip djm hlb nsu epm baf wjm uor kbm mwe mbz xdi
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить