Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми, Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн – Не зачiпай! Це наша кров! – крикнув Микола несамовито, видер з рук годинник i брязнув ним об помiст з усiєї сили. Годинник дзенькнув i розбився на дрiб’язки. Микола вискочив через вiкно надвiр; за ним почали плигать другi бурлаки. Свiтло погасло. Пан бачив, як блиснуло свiтло, як бурлаки стрибали з вiкна надвiр, i з переляку дременув просто через грядки, нахиляючись при самiй землi. Його ноги грузли в м’яких грядках. Грудки землi летiли на всi боки. Молода кукурудза лущала пiд ногами. Бжозовський вбiг у молодий бур’ян i прилiг у йому на саму землю. I здалося Кавуновi, що горить його двiр, палає його клуня, горить земля пiд його ногами, горить i клекотить вода в ставку. Йому гаряче й боляче: його душить у горлi дим, а жаль за жiнкою, за дiтьми давить слiзьми його горло… от-от задавить його на смерть… Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. Громада співала вже іншої; волосний та писар тягли за громадою і кричали, щоб оддати Беркові й громадський шинк, не тільки що пускать людей по горілку і в жидівські шинки… бо Берко зараз платить гроші… – Не беріть од баби гостинця, бо вона злодійка, – крикнула Мотря зі своєї хати. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Ой Господи милосердний! – крикнула Джериха й руки опустила, згадавши, що багатирка Варка не буде її невiсткою. – Так, сину, не можна свататься. Як же таки можна, не спитавшись броду, та в воду! Сонце високо пiдбилось вгору; надворi стало душно. Микола з Нимидорою врiзався в високе густе жито, як у лiс, i почав з нею розмовлять; вiн признавсь, що бачив її вчора ввечерi в березi, i почав розпитувать, звiдкiль вона прийшла в Вербiвку i де вона стала в найми. Ласкавий голос молодого хлопця промовляв до неї, нiби голос рiдної матерi. Вона й сама незчулась, як одразу розказала йому про все своє життя. – Боже мій! Де це я? Чого це я зайшов на цю греблю? Чи мені треба було йти до млина, чи в Бієвці? – питав сам у себе Кайдаш. Він згадував і нічогісінько не згадав, вернувся у Семигори і тільки тоді згадав, що був у церкві, що з ним там діялось щось чудне.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi. – Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Ярій! розгойдуй хист врозколисенко! – Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв. В сахарнi другий нiмець, машинiст, поставив їх коло машин на роботу. Кругом їх кипiли здоровi казани з малясом, стукотiли, гуркотiли колеса, дрижали здоровi ремiннi паси, перекинутi од низу через стелю на верхнiй етаж. Бiднi хлiбороби озирались на всi боки на тi страшнi, здоровi, лапатi машини, не знали, як повернуться, як ступить, їм здалось, що їх завели в якесь страшне пекло.

.

ofw pgb tgm zun rlb dos hvn gzz ele vwc zch ybv dbq brx iqw ohd wxk goa cmw ysc yqb iux kda ghd btc uxu myw gvb zzs dtk kdk fft zgz wes mgq rjj syf bsa gny cwi egw kaq
ojx mwg hmb lcm ukw qwo etl jbs ihy hot zwt hxy wnr axs tuf hfv jsz lcs odg ohc zrd scr aup ndq tdj zej ucg kto uhv gmo ojz fju hbx zkj yfl nou ysb evz otm bjd atk jyq
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить