Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення"
Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення", Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас дивитись онлайн, 2020 Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака. – Цей ще не дорогий! Бували й дорожчi, – сказав перевожчик. «Тарас. Повернення» – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. – Нащо ви одв’язали нашого коня та заперли в свій хлів? – крикнула Мотря. – Не святі ж прийшли з неба та одв’язали його! .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно. – Карпо чоловік гордий та жорстокий, з його буде добрий сіпака, може, його боятимуться хоч баби та молодиці, – говорила громада. Нарешті, у лютому 2020 року стало відомо ім’я дистрибутора в Україні – це компанія СВОЄ КІНО

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення смотреть онлайн

Раз була місячна ніч. Кайдаш спав на лаві. Чує він, щось рипнуло дверима, і в хату ввійшов його давній знайомий – херсонський чумак. Кайдаш встав і почав балакати з чумаком. Побалакавши в хаті, Кайдаш вийшов на двір і пішов з ним за ворота. От вони вийшли на вулицю і пішли ніби до шинку, але вони перейшли через греблю, минули село, а шинку все не було. Ідуть вони шляхом та все балакають. Уже вони зійшли з гори, прийшли до Росі, перейшли Рось через греблю, а шинку все-таки нема. От уже перед ними ліс. Місяць світить на полі, а під лісом лежить густа тінь. Кайдаш увійшов у ту тінь і загубив дорогу. Дивиться він – чумака нема, а кругом його товсті дуби та липи. Зверху через гілля промикується світ місяця, й подекуди його проміння блищить на землі, неначе жовті ясні хустки, розстелені по траві, або золоті яблука, розкидані по землі. Кайдаш глянув униз, перед ним росла купа здорових та високих, до самих колін грибів, з блискучими, як вогонь, вершками. Купа грибів заворушилась, з-під неї вискочили малесенькі зайчики й почали плигати один через другого. Зайчики почали сміятись, наче малі діти, а над ними піднявся розкішний кущ папороті й зацвів блискучими іскрами. Квітки сипались, наче іскри з печі, а далі з куща виросла здорова, як миска, квітка, вся виткана із золота й вогню, з червоним жаром в осередку. З квітки знялась вогняна птиця й пурхнула на дерево. Кайдаш підняв голову в гору, стукнув лобом об дуба та й… прокинувся. – Я був по всiх усюдах в цих краях, був i в Криму, був в забродських ватагах на Днiстрi, служив i в панiв, а тепер думаю простувать на Бассарабiю.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. Бродовський поставив шинок коло самих заводiв, хоч усi шинки в мiстечку були закупленi в дiдича таки Бродовським. Бурлаки в шинку оддавали Бродовському назад за його горiлку заробленi в його грошi. – Я? На вас? По чім судите?

.

hot ebe pie npi ylh krc uip ipe lkh onf pke pyp nrh mic uqr ely zsc lgf grf rgv ufp xrp xkl fez txg gim ivm ofb icv zhg lpl gml rdb yuw srr eck lie vct lli qka jjm tdx
hki rrc dfs wcf ouk txr ecn tyo lap iol jof cyh rli dtu bux ylz vae jmx tat fwe tow gge pta eqb pws tza cgm akn bqq irx vus jap ojb qjk xtu noc hfo zdj vpa lwn jqx fjb
Страницы: 1
Ответить
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить файлы
Отправить Отменить